Правила повернення коштів при оплаті на сайті medvino.com.ua:
Для повернення коштів Вам необхідно надати заяву на ім'я ФОП, (потрібно вказати повне ім'я ФОП вказаного в рахунку, Додаток), з проханням про повернення грошей згідно оплаченого рахунку №________ від ___.___.20___ р в розмірі ____ грн. (заява повинна бути написана від руки, з підписом і датою).

У заяві необхідно вказати номер рахунку кредитної картки, з якої здійснювалася оплата (на іншу картку кошти не повертаються), саме на цю карту буде здійснено повернення сплаченої суми. Також необхідно вказати реквізити банку, в якому здійснювалась оплата, а саме: код ЄДРПОУ, МФО і розрахунковий рахунок банку.

Скан-копію заяви (в електронному варіанті) потрібно надіслати на електронну адресу: account@medvino.ua.

Пiсля перевiрки коректностi, оригiнал заяви потрiбно надiслати на поштову адресу: вул. Орська, 12 Київ, 04114, Україна

Після отримання коректно заповненої заяви на повернення (оригіналу), кошти будуть повернуті на рахунок гостя, з якого проводилась оплата.

Правила повернення при оплаті у відділенні банку або через банкінг (в застосунку):

Заява на ім'я (в залежності від того, на кого була проведена оплата): ФОПа, (потрібно вказати повне ім'я ФОПа вказаного в рахунку, Додаток ), з проханням про повернення грошей згідно оплаченого рахунку №________ від ___.___.20___ р в розмірі ____ грн. (заява повинна бути написана від руки, з підписом і датою). В заяві необхідно вказати номер рахунку картки, з якої здійснювалась оплата (на іншу картку гроші не повертаються), і на який буде здійснене повернення сплаченої суми. Також необхідно вказати реквізити банку, в якому здійснювалась оплата, а саме: код ЄДРПОУ, МФО і розрахунковий рахунок банку.

2. Копія 1-ї та 2-ї сторінки паспорту гостя, який здійснював оплату і сторінку з реєстрацією. Копії мають бути затверджені підписом власника, датою і прописаною фразою «згідно оригіналу»

3. Копія ідентифікаційного номеру гостя.

4. Оригінал квитанції про оплату:
- оригіналу чека про оплату (при оплаті через касу банку)
- оригінал платіжного доручення / банківська виписка з мокрою печаткою, яку можна отримати у відділенні банку (при оплаті через "Інтернет-банкінг")

Скан-копії вище зазначених документів (в електронному варіанті) потрібно надіслати на електронну адресу: account@medvino.ua.

Пiсля перевiрки коректностi, оригiнал заяви потрiбно надiслати на поштову адресу: вул. Орська, 12 Київ, 04114, Україна.

Після отримання коректно заповненої заяви на повернення (оригіналу), кошти будуть повернуті на рахунок гостя, з якого проводилась оплата.